Робоча поїздка на Південь України
Опубліковано 05 червня 2007 року о 11:53
Заступники директора Фонду соціального захисту інвалідів Сергій Скорупський, в обов”язки якого входить забезпечення здійснення поточного фінансування бюджетних програм, та Геннадій Фомічов, який координує роботу по створенню робочих місць для працевлаштування інвалідів та забезпечує здійснення заходів щодо соціальної, фізкультурно-спортивної та професійної реабілітації інвалідів, брали участь у роботі семінару „Оптимізація діяльності центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів”.
Сергій Скорупський на семінарі мав доповідь „Фінансування центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів Фондом соціального захисту інвалідів”. Він наголосив, що у 2007 році по програмі „Соціальна, трудова та професійна реабілітація інвалідів” коштами спеціального фонду Державного бюджету України здійснюється фінансування заходів, спрямованих на зміцнення матеріально-технічної бази 37 центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
Заступники директора Фонду мали зустрічі із працівниками Миколаївського та Херсонського обласних відділень Фонду, на яких, зокрема, йшлося про виконання підприємствами областей нормативу створення робочих місць для працевлаштування інвалідів. У І кварталі 2007 року за кошти Фонду на Миколаївщині створено 8, а на Херсонщині – 6 робочих місць для людей із особливими потребами при річних планах 61 і 50 – відповідно.
Сергій Скорупський та Геннадій Фомічов відвідали також підприємство „Етна” Вознесенської міської організації інвалідів Союзу організацій інвалідів України, на якому з-поміж 34 працівників 14 – інваліди. На підприємстві є два основних цехи: швейний та по виробництву взуття. Крім виробництва, підприємство орендує 50 га орної землі. У І кварталі 2007 року валовий дохід підприємства склав 25,1 тис.грн., прибуток – 1008 грн. Працівники вчасно одержують заробітну плату.
На Миколаївщині та Херсонщині прагнуть, аби в кожному районному центрі було створене таке базове підприємство громадської організації інвалідів як „Етна”. Це дозволить працевлаштуватися людям із особливими потребами, а, отже, швидше інтегруватися у суспільство.