Спорт - невичерпне джерело життя, сили і краси.
Громадська організація «Центр медико-соціальної і фізичної реабілітації інвалідів з вадами фізичного розвитку «ІНТЕГРАЦІЯ» провела першу міську спартакіаду серед осіб з інвалідністю «Сильні духом». Спартакіаду, що символізує велич духу, красу, силу, здоров`я та мужність.
Гостями спартакіади стали директор обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів І. Лось, директор «Інваспорту» А. Литвинець та Президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати К. Іванов. На запрошення приїхали до нашого славетного міста і гості з Нікополя і Шостки, щоб показати, що обмеження – це не привід зупинятися у здійсненні своєї мети.
Сила волі, сила духу, сильне бажання, робота над особистим удосконаленням, відкритість до світу, любов і вдячність – це те, що приводить кожну людину до перемоги. До перемоги над собою, над обмеженнями, які заважають рухатися вперед. Саме це і доводили учасники спартакіади.
Змагалися учасники в 5 видах спорту, а саме : змагання з шашок, шахів, пауерліфтингу, дартсу та бочі. Боча – це спортивна гра на точність, яка належить до групи спортивних ігор з м`ячем. Це гра не тільки на координацію рухів, а й на кмітливість. Крім цих видів спорту,учасники спартакіади мали змогу взяти участь у турнірі з боулінгу.
Підбивали підсумки спартакіади шановне, імените журі. У них було нелегке завдання – із спритних, сильних, винахідливих вибрати найсильніших, найспритніших, най-най-най.
Також не можна не відзначити ту дружню, теплу та доброзичливу атмосферу, що панувала на спартакіаді. Особи з інвалідністю із задоволенням спілкувались одне з одним, давали поради, жартували, вболівали. Тому це була зустріч друзів, однодумців і просто людей небайдужих до активного відпочинку.
В кінці спартакіади кожен з учасників отримав від організаторів цікаві сюрприз-подарунки, грамоти, медалі. Задоволеними залишились всі його учасники.
Слова подяки були висловлені і на адресу волонтерів. Волонтерська діяльність вважається найвищим проявом служіння людству і гуманним цілям. Приємно, що студенти творять добро, виявляють чуйність до тих, хто цього потребує.