«В області є лише два підприємства, на яких працюють люди з вадами зору та слуху. Однак сьогодні стало менше замовлень і ці працівники отримують малу заробітну плату та й на роботу більше не наймають нових спеціалістів», - повідомив директор Рівненського НВП УТОГ Микола Музичук.
В свою чергу, заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Олександр Савчук запропонував зробити виїзне засідання з представниками управлінь облдержадміністрації, ЗМІ, приватними підприємцями на рівненські підприємства, де працюють люди з вадами зору та слуху. Там працівники товариства ознайомлять запрошених з товарами власного виробництва і за результатами виїзного засідання місцева влада зрозуміє, як допомогти.
«На сьогодні дуже тяжко працевлаштувати здорову людину, а людей з інвалідністю - ще складніше. У центрі зайнятості зараз перебуває понад 100 людей з вадами слуху, та більше 20-ти з вадами зору», - розповіла заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Новорок.
На круглому столі обговорювали програму підтримки осіб з вадами зору та слуху в Рівненській області. Її основні завдання - професійна та трудова реабілітація осіб з вадами зору та слуху, встановлення пільг на комунальні послуги інвалідам І та ІІ групи.