Луганське відділення Фонду брало участь у засіданні та обговоренні теми щодо «Забезпечення ортопедичним взуттям». Обговорення відбулося у приміщенні Луганського обласного соціального центру. Ініціатор заходу – Луганське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство. У засіданні брали участь начальник відділу соціального обслуговування Головного управління праці та соціального захисту населення, директор Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, фахівці Луганського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства, а також керівники та представники громадських організацій інвалідів.
Заступник директора з медичної роботи протезного заводу надала характеристику профілактичним та ортопедичним різновидам взуття, їхній функціональності, а також розповіла про необхідність виготовлення малоскладного взуття для людей із вадами зору. Інженером-технологом протезного підприємства виокремлено різницю між ортопедичним та звичайним взуттям. Наведені конкретні приклади експлуатації у житті людини з особливими потребами. Спеціалістом наголошено, що все ортопедичне взуття виготовляється виключно із натуральних матеріалів, є практичним та має індивідуальний характер підбору.
Директор Луганського відділення Фонду соціального захисту інвалідів, користуючись можливістю спільної зустрічі з громадськими організаціями інвалідів, зробив акцент на створенні робочих місць для осіб з інвалідністю шляхом інформування громадських організацій про наявність вакансій для працевлаштування на ТОВ ВК «Дорбудмеханізація». Підприємство також зацікавлене у виконанні умов договору, згідно якого у 2011р. отримало від Луганського обласного відділення Фонду цільову позику з метою створення 35 нових робочих місць для інвалідів різних нозологій.
Начальником відділу соціального обслуговування Головного управління підсумовано засідання та наголошено на стані реалізації соціальних ініціатив Президента України, зокрема, у пунктах забезпечення інвалідів засобами реабілітації. Зазначено, що завдяки співпраці із протезно-ортопедичним підприємством налагоджено доставку засобів реабілітації людині додому, а завдяки новому механізму забезпечення інвалідів засобами реабілітації, людина може обирати завод-виробник необхідної продукції.