Після реалізації інвестиційного проекту, завдяки якому ВАТ «Луцький підшипниковий завод» (нині - АТ «СКФ Україна» увійшло до складу корпорації SKF, тут модернізовано виробництво, вдосконалено технологію, що дало змогу поліпшити умови праці та суттєво підвищити її продуктивність.
Колектив підприємства 1300 осіб, з яких понад півсотні інваліди, що виконують не тільки малокваліфіковану, а відтак і низькооплачувану роботу, а й обіймають посади у керівному складі, інженерно-технічні працівники, такі, що успішно навчаються на робочому місці, здобуваючи більш престижні спеціальності з високим заробітком.
Волинське обласне відділення Фонду плідно співпрацює з підприємством, направляючи для працевлаштування інвалідів, які звертаються по допомогу.
Політика рівних можливостей та запобігання дискримінації у робочому середовищі на АТ «СКФ Україна» не тільки відкриває для неповносправних осіб можливість зайняти вакансію, навчатись на виробництві, просуватись по службі, а й гарантує першочерговий доступ до соціальних пакетів та пільг, що передбачені колективним договором і додатково взятих на себе адміністрацією, а саме: медичне обстеження і послуги заводського оздоровлювального пункту, путівки на санаторно-курортне оздоровлення, додаткові матеріальні виплати.
Спеціалісти з персоналу АТ «СКФ Україна» вивчали зарубіжний досвід, зокрема корпорації SKF в Західній Європі та Великобританії, де для зайнятості неповносправних осіб споруджують спеціальні цехи із підвищеним ступенем безпеки. Вигоду мають держава, інваліди та підприємство. Адже держава вирішує проблеми адаптації та працевлаштування інвалідів, які отримують пакет соціальних гарантій, а підприємство – певні пільги з оподаткування.
Вивчати та впроваджувати такий досвід і здобутки в напрямку зайнятості і працевлаштування неповносправних осіб варто і на Україні.