2.12.2021 року відбулась вебінар-конференція «Оцінка ефективності комплексної медико-соціальної реабілітації дітей з обмеженням життєдіяльності» за ініціативи громадської організації ”Крок у суспільство” у рамках фінансової підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю та Міністерства соціальної політики України.
Спікерами заходу були Людмила Даніліна – перший заступник директора Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю,
Олександр Владимиров - завідувач кафедри фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини НУОЗУ ім. П. Л. Шупика, професор, Голова Правління ГО «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини», Андрій Шевцов - член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, Доктор педагогічних наук, професор, Головний науковий співробітник Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами, Алвидас Юочавичус - професор, керівник Physical and Sports Medicine Centre of Vilnius University Hospital Santaros Klinikos, Past President Board ESPRM м. Вільнюс, Литва, Людмила Кирилова - професор, завідуюча відділенням психоневрології для дітей з перинатальною патологією та орфанними захворюваннями, ДІ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук'янової НАМН України».
Головні завдання реалізації цієї ініціативи - підтримка родин, в яких виховуються діти з інвалідністю, реабілітація дітей з інвалідністю для інтеграції дитини та родини у суспільство, впровадження моделі сімейно-центрованої терапії (family-centred care model), забезпечення можливості підвищення відсотка соціалізації дітей з інвалідністю.
Як зазначили представники громадської організації ”Крок у суспільство”, реалізація ініціативи сприятиме розвитку системи соціальних послуг через соціальне замовлення.
Участь у заході взяли психологи, логопеди, соціальні педагоги, соціальні працівники; фахівці реабілітації у сфері охорони здоров’я, особи з інвалідністю (діти з обмеженням житті діяльності), опікуни осіб з інвалідністю. Загальна кількість учасників становила понад 1000 осіб.